MOSiR Stal Zabrze - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Klub wspierają

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 MKS Zaborze 4:0 KS Carbo Gliwice zobacz ›
2016-08-13 Zamkowiec Toszek 0:0 LKS Gwiazda Chudów zobacz ›
2016-08-13 LKS Tęcza Wielowieś 1:1 Społem Zabrze zobacz ›
2016-08-13 GKS Gwarek II Ornontowice 0:0 LKS Amator Rudziniec (b) zobacz ›
2016-08-13 Salveo Drama Kamieniec 0:0 LKS Zryw Radonia (s) zobacz ›
2016-08-14 LKS Naprzód Żernica 0:3 LKS Olimpia Pławniowice (b) zobacz ›
2016-08-31 MOSiR Stal Zabrze Gwarek Zabrze (s) 17:00
2016-09-14 Ruch Kozłów KS Piast Pawłów 17:00
2016-08-17 MOSiR Stal Zabrze Salveo Drama Kamieniec 17:00
2016-08-17 LKS Amator Rudziniec (b) LKS Zryw Radonia (s) 17:00
2016-08-17 KS Piast Pawłów GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
2016-08-17 Społem Zabrze Ruch Kozłów 17:00
2016-08-17 LKS Gwiazda Chudów LKS Tęcza Wielowieś 17:00
2016-08-17 KS Carbo Gliwice Zamkowiec Toszek 17:00
2016-08-17 LKS Olimpia Pławniowice (b) MKS Zaborze 17:00
2016-08-17 Gwarek Zabrze (s) LKS Naprzód Żernica 17:00
2016-08-20 MOSiR Stal Zabrze LKS Naprzód Żernica 17:00
2016-08-20 MKS Zaborze Gwarek Zabrze (s) 16:00
2016-08-20 Ruch Kozłów LKS Gwiazda Chudów 17:00
2016-08-20 LKS Zryw Radonia (s) KS Piast Pawłów 17:00
2016-08-20 Salveo Drama Kamieniec LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
2016-08-21 Zamkowiec Toszek LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
2016-08-21 LKS Tęcza Wielowieś KS Carbo Gliwice 17:00
2016-08-21 GKS Gwarek II Ornontowice Społem Zabrze 11:00
2016-08-27 MOSiR Stal Zabrze LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
2016-08-27 KS Piast Pawłów Salveo Drama Kamieniec 17:00
2016-08-27 Społem Zabrze LKS Zryw Radonia (s) 17:00
2016-08-27 LKS Gwiazda Chudów GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
2016-08-27 KS Carbo Gliwice Ruch Kozłów 17:00
2016-08-27 LKS Olimpia Pławniowice (b) LKS Tęcza Wielowieś 17:00
2016-08-27 Gwarek Zabrze (s) Zamkowiec Toszek 17:00
2016-08-27 LKS Naprzód Żernica MKS Zaborze 17:00
2016-09-03 MKS Zaborze MOSiR Stal Zabrze 17:00
2016-09-03 Zamkowiec Toszek LKS Naprzód Żernica 17:00
2016-09-03 LKS Tęcza Wielowieś Gwarek Zabrze (s) 17:00
2016-09-03 Ruch Kozłów LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
2016-09-03 GKS Gwarek II Ornontowice KS Carbo Gliwice 17:00
2016-09-03 LKS Zryw Radonia (s) LKS Gwiazda Chudów 17:00
2016-09-03 Salveo Drama Kamieniec Społem Zabrze 17:00
2016-09-03 LKS Amator Rudziniec (b) KS Piast Pawłów 17:00
2016-09-10 MOSiR Stal Zabrze KS Piast Pawłów 17:00
2016-09-10 Społem Zabrze LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
2016-09-10 LKS Gwiazda Chudów Salveo Drama Kamieniec 17:00
2016-09-10 KS Carbo Gliwice LKS Zryw Radonia (s) 17:00
2016-09-10 LKS Olimpia Pławniowice (b) GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
2016-09-10 Gwarek Zabrze (s) Ruch Kozłów 17:00
2016-09-10 LKS Naprzód Żernica LKS Tęcza Wielowieś 17:00
2016-09-10 MKS Zaborze Zamkowiec Toszek 17:00
2016-09-17 Zamkowiec Toszek MOSiR Stal Zabrze 17:00
2016-09-17 LKS Tęcza Wielowieś MKS Zaborze 17:00
2016-09-17 Ruch Kozłów LKS Naprzód Żernica 17:00
2016-09-17 GKS Gwarek II Ornontowice Gwarek Zabrze (s) 17:00
2016-09-17 LKS Zryw Radonia (s) LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
2016-09-17 Salveo Drama Kamieniec KS Carbo Gliwice 17:00
2016-09-17 LKS Amator Rudziniec (b) LKS Gwiazda Chudów 17:00
2016-09-17 KS Piast Pawłów Społem Zabrze 17:00
2016-09-24 MOSiR Stal Zabrze Społem Zabrze 17:00
2016-09-24 LKS Gwiazda Chudów KS Piast Pawłów 17:00
2016-09-24 KS Carbo Gliwice LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
2016-09-24 LKS Olimpia Pławniowice (b) Salveo Drama Kamieniec 17:00
2016-09-24 Gwarek Zabrze (s) LKS Zryw Radonia (s) 17:00
2016-09-24 LKS Naprzód Żernica GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
2016-09-24 MKS Zaborze Ruch Kozłów 17:00
2016-09-24 Zamkowiec Toszek LKS Tęcza Wielowieś 17:00
2016-10-01 LKS Tęcza Wielowieś MOSiR Stal Zabrze 17:00
2016-10-01 Ruch Kozłów Zamkowiec Toszek 17:00
2016-10-01 GKS Gwarek II Ornontowice MKS Zaborze 17:00
2016-10-01 LKS Zryw Radonia (s) LKS Naprzód Żernica 17:00
2016-10-01 Salveo Drama Kamieniec Gwarek Zabrze (s) 17:00
2016-10-01 LKS Amator Rudziniec (b) LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
2016-10-01 KS Piast Pawłów KS Carbo Gliwice 17:00
2016-10-01 Społem Zabrze LKS Gwiazda Chudów 17:00
10  2016-10-08 MOSiR Stal Zabrze LKS Gwiazda Chudów 17:00
10  2016-10-08 KS Carbo Gliwice Społem Zabrze 17:00
10  2016-10-08 LKS Olimpia Pławniowice (b) KS Piast Pawłów 17:00
10  2016-10-08 Gwarek Zabrze (s) LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
10  2016-10-08 LKS Naprzód Żernica Salveo Drama Kamieniec 17:00
10  2016-10-08 MKS Zaborze LKS Zryw Radonia (s) 17:00
10  2016-10-08 Zamkowiec Toszek GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
10  2016-10-08 LKS Tęcza Wielowieś Ruch Kozłów 17:00
11  2016-10-15 Ruch Kozłów MOSiR Stal Zabrze 17:00
11  2016-10-15 GKS Gwarek II Ornontowice LKS Tęcza Wielowieś 17:00
11  2016-10-15 Salveo Drama Kamieniec Zamkowiec Toszek 17:00
11  2016-10-15 LKS Amator Rudziniec (b) LKS Naprzód Żernica 17:00
11  2016-10-15 KS Piast Pawłów Gwarek Zabrze (s) 17:00
11  2016-10-15 Społem Zabrze LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
11  2016-10-15 LKS Gwiazda Chudów KS Carbo Gliwice 17:00
12  2016-10-22 MOSiR Stal Zabrze KS Carbo Gliwice 17:00
12  2016-10-22 LKS Olimpia Pławniowice (b) LKS Gwiazda Chudów 17:00
12  2016-10-22 Gwarek Zabrze (s) Społem Zabrze 17:00
12  2016-10-22 LKS Naprzód Żernica KS Piast Pawłów 17:00
12  2016-10-22 MKS Zaborze LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
12  2016-10-22 Zamkowiec Toszek Salveo Drama Kamieniec 17:00
12  2016-10-22 LKS Tęcza Wielowieś LKS Zryw Radonia (s) 17:00
12  2016-10-22 Ruch Kozłów GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
13  2016-10-29 LKS Zryw Radonia (s) Ruch Kozłów 17:00
13  2016-10-29 Salveo Drama Kamieniec LKS Tęcza Wielowieś 17:00
13  2016-10-29 LKS Amator Rudziniec (b) Zamkowiec Toszek 17:00
13  2016-10-29 KS Piast Pawłów MKS Zaborze 17:00
13  2016-10-29 Społem Zabrze LKS Naprzód Żernica 17:00
13  2016-10-29 LKS Gwiazda Chudów Gwarek Zabrze (s) 17:00
13  2016-10-29 KS Carbo Gliwice LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
13  2016-10-30 GKS Gwarek II Ornontowice MOSiR Stal Zabrze 11:00
14  2016-11-05 MOSiR Stal Zabrze LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
14  2016-11-05 Gwarek Zabrze (s) KS Carbo Gliwice 17:00
14  2016-11-05 LKS Naprzód Żernica LKS Gwiazda Chudów 17:00
14  2016-11-05 MKS Zaborze Społem Zabrze 17:00
14  2016-11-05 Zamkowiec Toszek KS Piast Pawłów 17:00
14  2016-11-05 LKS Tęcza Wielowieś LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
14  2016-11-05 Ruch Kozłów Salveo Drama Kamieniec 17:00
14  2016-11-05 GKS Gwarek II Ornontowice LKS Zryw Radonia (s) 17:00
15  2016-11-12 LKS Zryw Radonia (s) MOSiR Stal Zabrze 17:00
15  2016-11-12 Salveo Drama Kamieniec GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
15  2016-11-12 LKS Amator Rudziniec (b) Ruch Kozłów 17:00
15  2016-11-12 KS Piast Pawłów LKS Tęcza Wielowieś 17:00
15  2016-11-12 Społem Zabrze Zamkowiec Toszek 17:00
15  2016-11-12 LKS Gwiazda Chudów MKS Zaborze 17:00
15  2016-11-12 KS Carbo Gliwice LKS Naprzód Żernica 17:00
15  2016-11-12 LKS Olimpia Pławniowice (b) Gwarek Zabrze (s) 17:00
16  Gwarek Zabrze (s) MOSiR Stal Zabrze 18:00
16  LKS Olimpia Pławniowice (b) LKS Naprzód Żernica 17:00
16  KS Carbo Gliwice MKS Zaborze 17:00
16  LKS Gwiazda Chudów Zamkowiec Toszek 17:00
16  Społem Zabrze LKS Tęcza Wielowieś 17:00
16  KS Piast Pawłów Ruch Kozłów 17:00
16  LKS Amator Rudziniec (b) GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
16  LKS Zryw Radonia (s) Salveo Drama Kamieniec 17:00
17  Salveo Drama Kamieniec MOSiR Stal Zabrze 17:00
17  LKS Zryw Radonia (s) LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
17  GKS Gwarek II Ornontowice KS Piast Pawłów 17:00
17  Ruch Kozłów Społem Zabrze 17:00
17  LKS Tęcza Wielowieś LKS Gwiazda Chudów 17:00
17  Zamkowiec Toszek KS Carbo Gliwice 17:00
17  MKS Zaborze LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
17  LKS Naprzód Żernica Gwarek Zabrze (s) 17:00
18  LKS Naprzód Żernica MOSiR Stal Zabrze 17:00
18  Gwarek Zabrze (s) MKS Zaborze 16:00
18  LKS Olimpia Pławniowice (b) Zamkowiec Toszek 17:00
18  KS Carbo Gliwice LKS Tęcza Wielowieś 17:00
18  LKS Gwiazda Chudów Ruch Kozłów 17:00
18  Społem Zabrze GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
18  KS Piast Pawłów LKS Zryw Radonia (s) 17:00
18  LKS Amator Rudziniec (b) Salveo Drama Kamieniec 17:00
19  LKS Amator Rudziniec (b) MOSiR Stal Zabrze 17:00
19  Salveo Drama Kamieniec KS Piast Pawłów 17:00
19  LKS Zryw Radonia (s) Społem Zabrze 17:00
19  GKS Gwarek II Ornontowice LKS Gwiazda Chudów 17:00
19  Ruch Kozłów KS Carbo Gliwice 17:00
19  LKS Tęcza Wielowieś LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
19  Zamkowiec Toszek Gwarek Zabrze (s) 17:00
19  MKS Zaborze LKS Naprzód Żernica 17:00
20  MOSiR Stal Zabrze MKS Zaborze 17:00
20  LKS Naprzód Żernica Zamkowiec Toszek 17:00
20  Gwarek Zabrze (s) LKS Tęcza Wielowieś 17:00
20  LKS Olimpia Pławniowice (b) Ruch Kozłów 17:00
20  KS Carbo Gliwice GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
20  LKS Gwiazda Chudów LKS Zryw Radonia (s) 17:00
20  Społem Zabrze Salveo Drama Kamieniec 17:00
20  KS Piast Pawłów LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
21  KS Piast Pawłów MOSiR Stal Zabrze 17:00
21  LKS Amator Rudziniec (b) Społem Zabrze 17:00
21  Salveo Drama Kamieniec LKS Gwiazda Chudów 17:00
21  LKS Zryw Radonia (s) KS Carbo Gliwice 17:00
21  GKS Gwarek II Ornontowice LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
21  Ruch Kozłów Gwarek Zabrze (s) 17:00
21  LKS Tęcza Wielowieś LKS Naprzód Żernica 17:00
21  Zamkowiec Toszek MOSiR Stal Zabrze 17:00
22  MOSiR Stal Zabrze Zamkowiec Toszek 17:00
22  MKS Zaborze LKS Tęcza Wielowieś 17:00
22  LKS Naprzód Żernica Ruch Kozłów 17:00
22  Gwarek Zabrze (s) GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
22  LKS Olimpia Pławniowice (b) LKS Zryw Radonia (s) 17:00
22  KS Carbo Gliwice Salveo Drama Kamieniec 17:00
22  LKS Gwiazda Chudów LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
22  Społem Zabrze KS Piast Pawłów 17:00
23  Społem Zabrze MOSiR Stal Zabrze 17:00
23  KS Piast Pawłów LKS Gwiazda Chudów 17:00
23  LKS Amator Rudziniec (b) KS Carbo Gliwice 17:00
23  Salveo Drama Kamieniec LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
23  LKS Zryw Radonia (s) Gwarek Zabrze (s) 17:00
23  GKS Gwarek II Ornontowice LKS Naprzód Żernica 17:00
23  Ruch Kozłów MKS Zaborze 17:00
23  LKS Tęcza Wielowieś Zamkowiec Toszek 17:00
24  MOSiR Stal Zabrze LKS Tęcza Wielowieś 17:00
24  Zamkowiec Toszek Ruch Kozłów 17:00
24  MKS Zaborze GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
24  LKS Naprzód Żernica LKS Zryw Radonia (s) 17:00
24  Gwarek Zabrze (s) Salveo Drama Kamieniec 17:00
24  LKS Olimpia Pławniowice (b) LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
24  KS Carbo Gliwice KS Piast Pawłów 17:00
24  LKS Gwiazda Chudów Społem Zabrze 17:00
25  LKS Gwiazda Chudów MOSiR Stal Zabrze 17:00
25  Społem Zabrze KS Carbo Gliwice 17:00
25  KS Piast Pawłów LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
25  LKS Amator Rudziniec (b) Gwarek Zabrze (s) 17:00
25  Salveo Drama Kamieniec LKS Naprzód Żernica 17:00
25  LKS Zryw Radonia (s) MKS Zaborze 17:00
25  GKS Gwarek II Ornontowice Zamkowiec Toszek 17:00
25  Ruch Kozłów LKS Tęcza Wielowieś 17:00
26  MOSiR Stal Zabrze Ruch Kozłów 17:00
26  LKS Tęcza Wielowieś GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
26  Zamkowiec Toszek Salveo Drama Kamieniec 17:00
26  LKS Naprzód Żernica LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
26  Gwarek Zabrze (s) KS Piast Pawłów 17:00
26  LKS Olimpia Pławniowice (b) Społem Zabrze 17:00
26  KS Carbo Gliwice LKS Gwiazda Chudów 17:00
27  KS Carbo Gliwice MOSiR Stal Zabrze 17:00
27  LKS Gwiazda Chudów LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00
27  Społem Zabrze Gwarek Zabrze (s) 17:00
27  KS Piast Pawłów LKS Naprzód Żernica 17:00
27  LKS Amator Rudziniec (b) MKS Zaborze 17:00
27  Salveo Drama Kamieniec Zamkowiec Toszek 17:00
27  LKS Zryw Radonia (s) LKS Tęcza Wielowieś 17:00
27  GKS Gwarek II Ornontowice Ruch Kozłów 17:00
28  MOSiR Stal Zabrze GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
28  Ruch Kozłów LKS Zryw Radonia (s) 17:00
28  LKS Tęcza Wielowieś Salveo Drama Kamieniec 17:00
28  Zamkowiec Toszek LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
28  MKS Zaborze KS Piast Pawłów 17:00
28  LKS Naprzód Żernica Społem Zabrze 17:00
28  Gwarek Zabrze (s) LKS Gwiazda Chudów 17:00
28  LKS Olimpia Pławniowice (b) KS Carbo Gliwice 17:00
29  LKS Zryw Radonia (s) GKS Gwarek II Ornontowice 17:00
29  LKS Olimpia Pławniowice (b) MOSiR Stal Zabrze 17:00
29  KS Carbo Gliwice Gwarek Zabrze (s) 17:00
29  LKS Gwiazda Chudów LKS Naprzód Żernica 17:00
29  Społem Zabrze MKS Zaborze 17:00
29  KS Piast Pawłów Zamkowiec Toszek 17:00
29  LKS Amator Rudziniec (b) LKS Tęcza Wielowieś 17:00
29  Salveo Drama Kamieniec Ruch Kozłów 17:00
30  MOSiR Stal Zabrze LKS Zryw Radonia (s) 17:00
30  GKS Gwarek II Ornontowice Salveo Drama Kamieniec 17:00
30  Ruch Kozłów LKS Amator Rudziniec (b) 17:00
30  LKS Tęcza Wielowieś KS Piast Pawłów 17:00
30  Zamkowiec Toszek Społem Zabrze 17:00
30  MKS Zaborze LKS Gwiazda Chudów 17:00
30  LKS Naprzód Żernica KS Carbo Gliwice 17:00
30  Gwarek Zabrze (s) LKS Olimpia Pławniowice (b) 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
MOSiR Stal Zabrze - Salveo Drama Kamieniec
LKS Amator Rudziniec (b) - LKS Zryw Radonia (s)
KS Piast Pawłów - GKS Gwarek II Ornontowice
Społem Zabrze - Ruch Kozłów
LKS Gwiazda Chudów - LKS Tęcza Wielowieś
KS Carbo Gliwice - Zamkowiec Toszek
LKS Olimpia Pławniowice (b) - MKS Zaborze
Gwarek Zabrze (s) - LKS Naprzód Żernica

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
MOSiR Stal Zabrze Gwarek Zabrze (s)
LKS Naprzód Żernica 0:3 LKS Olimpia Pławniowice (b)
MKS Zaborze 4:0 KS Carbo Gliwice
Zamkowiec Toszek 0:0 LKS Gwiazda Chudów
LKS Tęcza Wielowieś 1:1 Społem Zabrze
Ruch Kozłów KS Piast Pawłów
GKS Gwarek II Ornontowice 0:0 LKS Amator Rudziniec (b)
Salveo Drama Kamieniec 0:0 LKS Zryw Radonia (s)

Facebook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 94
ogółem: 942 979

statystyki szczegółowe